מרימיקס

קצת עלינו

קיצור תולדות הזמן

סטודיו מרימיקס מנוהל על ידי רעות ואלעד לוין – זוג יוצרים, לפני שמונה שנים, הוקם הסטודיו הראשון בקראוון קטן בכפר מעש. החלום היה להקים בית יוצר שבו ניתן לאחד את כל שלבי ההפקה יחד ובכך להפוך את הפקות הוידאו לפרודקטיביות ואיכותיות יותר, ליצור סרטים ופרסומות בזמני תגובה מהירים… פאסט פאוורד שמונה שנים קדימה- החלום הזה הפך למציאות, כיום סטודיו מרימיקס נמצא במרכז הארץ במושב משמר השבעה, תוכלו למצוא בו עמדות עריכה, אולפן הקלטות אקוסטי, סטודיו גרין סקרין, ציוד צילום קולנועי, רחפנים, מחלקת קריאטיב וצוות צילום והפקה בשטח, למרימיקס כיום שותפי תוכן, פרזנטורים, שחקנים, קריינים ושותפי הפקה נוספים גם בארץ ובחו״ל המשמשים זרועות בהפקות גדולות ומורכבות.  אבל לפני הכל, זה תמיד רעות ואלעד שמעורבים בכל פרויקט מהמילה הראשונה בתסריט ועד הפריים האחרון בסרט.  

Screen Shot 2019-05-23 at 18.26.01

רעות לוין, יוצרת

רעות היא צלמת, זמרת, יוצרת וסופרת. כיוצרת וידאו, רעות הפיקה, כתבה צילמה והשתתפה במאות פרוייקטים, חלקם הנבחר כאן באתר. כסופרת ילדים, שני ספרי הילדים הראשונים שהוציאה קצרו הצלחה לאחר שהפיקה להם סרטונים מוצלחים למימון המונים, אט אט הפכו הספרים לשם דבר שעובר מפה לאוזן, בזמנה החופשי (לא שיש לה כזה היא אמא לשניים) רעות פעילה מושבעת למען בעלי חיים, כך שאם יצא לכם לראות לאחרונה סרטון הקשור בבעלי חיים שגרם לכם להתרגש, סביר מאוד שזה עבודה של רעות 🙂 רוב הזמן היא עורכת וידאו ובימאית עריכות ON LINE וכמובן מצלמת, מי שמכיר אותה יודע שתענוג אמיתי לעבוד איתה. בימים אלה עובדת על ספר ילדים שלישי.
Screen Shot 2019-05-23 at 18.05.51

אלעד לוין, יוצר

אלעד כותב, מביים, מצלם, מלחין ובקיצור... יוצר. הוא מסתובב מגיל 15 באולפנים, כמפיק מוסיקלי כתב והקליט אלבום קונספט עם 30 משתתפים, הוא מכור לפרוייקטים וכל חייו מעורב בהפקות כאלה ואחרות, דרך הקלטות אולפן, עריכות אולפן, סטים, והמון שעות בחדרים חשוכים אלעד צבר ידע ונסיון טכני רב אותו הוא מביא לכל שלבי הפוסט, קולנוע בשבילו זה מוזיקה של צבעים ותנועה, עליהם פורטת מצלמה. כתסריטאי ואיש קריאטיב, הוא כותב לפרסומות, לסרטוני שיווק וסרטונים למימון המונים אותם מביים ומפיק יחד עם רעות. בימים אלה הוא מצלם סרט דוקמנטרי וכותב סדרה מקורית. בזמנו החופשי הוא מטיס רחפנים ואבא של אביב וארד.

שירותי הסטודיו

Creative & Script

פיתוח קריאטיב ותסריט

Cinema Video Quality

צילום מצלמות קולנוע 4K​

Responsive video

סרטונים בהתאמה לרשתות החברתיות

Campaign Strategies

בניית קמפיין וידאו

We are one stop shop

ניהול וריכוז כל צרכיי ההפקה תחת מטריה אחת​

Voice Over Rec Studio

אולפן הקלטות

Apple Workstation

עמדות עריכה מקינטוש

Post Production

גרפיקה, תיקוני צבע

Animation & After FX

אנימציה ואפטר אפקטס

Green Room studio

צילום הדרכות וראיונות מסך ירוק, לבן, שחור