סרטון תדמית

כתיבה, הפקה, צילום ועריכת סרטוני תדמית

אנו מייצרים תוכן שיווקי באמצעות וידאו ויוצרים עבור הלקוחות שלנו נכסי וידאו המשרתים אותם נאמנה ומביאים תוצאות. 
סרטוני התדמית שאנו מפיקים ערוכים על ידינו פריים אחר פריים בדייקנות וקפדנות תוך שמירה על איכויות גבוהות לאורך כל הדרך. 

אי די אף ריניואבלס | סרטון תדמית לESIL, מעבדת יזמים בתחומי אנרגיה ירוקה

סרטון תדמית שהופק עבור משולש חברות חזקות, שפתח את הפרזנטציה מול הרשות לחדשנות כחלק מהתמודדות במכרז, הסרטון מציג את היכולות המשולבות והיתרונות של החברות יחד. הקבוצה זכתה במכרז להפעלת מעבדת היזמות הירוקה למשך 3 שנים ובמענק של 14 מליון שח בשנה מהרשות לחדשנות.

סרטון תדמית למפעל המיתולוגי דביק

סרטון שהופק עבור החברה המיתולוגית ״דביק״ , במסגרת קמפיין סרטונים שכלל סרטוני שיווק למוצרים חדשים לאמזון וסרטון תדמית חדש לאתר החברה המשווק את מוצרי המפעל מעבר לים.

בייסיק | טכנולוגיות מתקדמות למיחשוב רכבים

סרטון שיווקי תדמיתי המיועד לקידום פעילות החברה בצפון ארה״ב, הסרטון משמש את סוכני השטח ואת מחלקת המכירות של החברה

איי די אס למניאר | סרטון תדמית העוקב אחר יצרנית החדרים הנקיים בישראל ובצרפת

מבט מקרוב במפעלי הייצור והתכנון של אי די אס למינאר, יצרנית חדרים נקיים, סרטון התדמית צולם בצרפת ובישראל.

ADS13
ADS1

ויוס קראפטרז- פלטפורמה אינטרנטית המציעה שירותי קריינות במעל 80 שפות

סרטון שיווקי לעמוד הראשי של האתר החדש לחברה המצליחה מקוסטה ריקה המציעה קריינות אולפן באיכות פרימיום ממאגר קריינים בין לאומי המציע מגוון בחירה של 80 שפות.

רציונל ישראל | מתוך קמפיין סרטוני שפים מובילים בישראל

קמפיין סרטונים לחברת רציונל הגרמנית, המשווקת יחידות בישול ברמת פרימיום למסעדות שף בעולם.
בסרטון זה יצאנו לפגוש את שף יובל בן נריה במסעדת טאיזו המפורסמת.

שלבים בהפקה, איך זה עובד?

בעבר המאוד לא רחוק היינו נפגשים אצלנו בסטודיו, שותים קפה מדברים ומתחילים להכיר את החלקים בפאזל- לפני שאנחנו ניגשים להרכיב אותו. היום בעידן הקורונה זה עדיין אפשרי אבל לקוחות מעדיפים- לפחות בשלב הראשוני בו הם בוחרים מי יפיק עבורם את סרטון התדמית,  להיפגש ראשית באפליקציית הוידאו ״זום״, אמנם פחות קפה (ויש לנו  בסטודיו מכונה עם פולים שאנו טוחנים במקום וקפה מדהים) פחות חיבוקים (אנחנו מחבקים חזק) אבל עדיין הפגישה תהיה אפקטיבית לא פחות. 

אז מה נרצה לדעת בפגישה הזאת? קודם כל נרצה לדעת מי אתם, מאיפה התחלתם ואיפה אתם היום, מי הלקוחות שלכם, לאיזה קהל יעד אתם מכוונים? מי הולך לצפות בסרטון שיווק או סרטון התדמית שלכם ומה אנחנו רוצים שהוא או היא יעשו בסופו- יתקשרו? ישלחו מייל? ימלאו טופס? אולי יבצעו רכישה באתר?

בשלב הזה כבר למדנו להכיר ואנו מתחילים בתחקיר, רואים סרטונים של מתחרים, מוצאים את נקודות הבידול שלכם, ומתחילים לגבש אסטרטגיה לקמפיין הוידאו, הסרטון השיווקי או סרטון התדמית שאנו עומדים להפיק. כאן מתחיל תהליך הקריאטיב בו אנו מעלים רעיונות, זה בדרך כלל סוג של סיעור מוחות בישיבת קריאטיב פנימית שאנו עורכים בסטודיו, לפעמים יש רעיון שברגע אחד מצית את הדמיון ואפשר לראות כבר לראות את הסרטון ואיך הוא יראה, לפעמים זה דורש יותר חשיבה ולוקח זמן, בפרוייקטים המיועדים לשיווק בחו״ל למשל, אנו משלבים את העבודה שלנו עם אנשי קריאטיב נוספים שמצטרפים אלינו לתהליך, לבסוף אנו מגבשים מסמך קריאטיב שיהווה בסופו של דבר את הבסיס לכתיבת התסריט

כל הנחלים זורים לים… 
לאחר שהכרנו, איפיינו, שתינו חמישים כוסות קפה (טוחנים במקום אמרנו?) התלהבנו מרעיונות ובנינו מסמך קריאטיב שאהבתם והסכמנו עליו, לחצנו ידיים, לחצנו על אלכוג׳ל, הצמדנו מרפקים ובקיצור, התקדמנו- אנחנו מתחילים לגבש הכל יחד לכדי תסריט, כמובן תלוי בסוג הסרטון או הקמפיין, הסרטון השיווקי או הסרטון תדמית והקונספט עליו הסכמנו.

במידה ומצלמים אצלכם, נגיד אם מדובר במפעל או בחללים של החברה, נרצה להגיע לפגישה אצלכם בחברה או במפעל, לסייר ולהכיר את כל החללים, את המכונות, תהליכי העבודה, עמדות הייצור, האריזה והשילוח. אנו בעצם נאסוף את כל המידע שחשוב לנו לדעת ושיעזור לנו להתכוננן ליום הצילומים כמו שצריך, כל שלבי הפרה הפקה הם חשובים לא פחות מההפקה עצמה, הכנה טובה תוביל ליום צילומים מוצלח. 

במידה והחלטנו על לוקיישן חיצוני, אותו בחרנו והסכמנו עליו, אנו לא מסתפקים בתמונות ותמיד מגיעים לבחון את הלוקיישן לפני צילומים, לא פעם קרה שימים לפני הפקה החלטנו על שינוי לוקיישן לאחר שנעשה סיור במקום. 

נכון להיום אנו במרימיקס עובדים עם מאגר של 150 שחקנים, פרזנטורים, דוגמנים ודוגמניות ומתוכם מאגר קטן יותר של שחקנים מקצועיים שעובדים איתנו באופן קבוע, כמובן שאנו בוחרים יחד עם הלקוחות את הפרזנטור, הדוגמן או השחקן שמקובל על כולם ומתאים לביצוע הנכון ביותר עבור סרטון התדמית של החברה עבורה מופק הסרט.

אז קבענו יום צילום שנוח לכולם, ההפקה התחילה ואנחנו באקשן, נצמדים ללוח ״שוטינג״ עליו עמלנו בשבוע לפני, לרוב מדובר בלוז מדוייק עם זמני צילום קצובים לכל סצנה או לוקיישן, דואגים שהכל יתקתק ויבוצע על הצד הטוב ביותר. המלצה שלנו- תנו לצוות לעבוד, כולם מקצועניים וזה מה שהם עושים בחיים, אתם צריכים לדאוג למוצרים שלכם, או לכל מה שהיה דרוש מההפקה שתדאגו לו, אם זה חלל עבודה שמצטלם אצלכם בחברה או במפעל, תדאגו מראש לכל מה שצריך, שהמקום ינצנץ, שכל מי שצריך להשתתף בסרטון יהיה מוכן, אם יש טקסט לבצע, אפילו שיהיה מולכם פרומטר עם טקסט רץ, תלמדו אותו הכי קרוב לבעל פה שיש, תשלטו בנושאים עליהם אתם עומדים לדבר במידה ומדובר בראיון. יום צילום שכולם מגיעים אליו מוכנים ומגיוסים למשימה, הוא יום צילום איכותי שיוביל לעריכות אולפן בהם נבחר את השוטים הטובים ביותר מתוך מאגר בחירות מעולה ומצויין ולא מתוך פשרות.  ווואו כמה שאנחנו לא אוהבים פשרות 🙂 לפחות בכל מה שנוגע לביצוע ולתוצאה הסופית. איכפת לנו, חשוב לנו, בוער לנו כלכך שהסרטון יהיה כמו שתיכננו אותו ולכן אנחנו מקפידים על הכלל ״זהב לאורך כל הדרך״, כך מגיעים לתוצאה לא פחות ממושלמת.

עריכות אולפן, זה המקום שהקסם קורה, אנחנו מתחילים בתהליך שנקרא לוגינג, כאן נמיין את כל החומרים, נבחר טייקים טובים, נסדר מיקומים בתיקיות, נבחר הרדיסק מיועד שבו יגובה הפרוייקט והרדיסק בו ינוהל הפרוייקט.
בשלב הבא ניצור טיים ליין אחד שבו נתחיל ליצור את התזרים של הסרטון, ונבנה את הנרטיב שלנו בהתאם לתסריט, לאחר מכן נקליט קריינות ובמידת הצורך נצלם אלמנטים גרפים נוספים על המסך הירוק שבסטודיו. נאפיין ונבחר את המוסיקה שהכי מתאימה לסרטון, נקליט פוליז במידת הצורך(זה כשאתם רואים בסרט מישהו דורך על עלים יבשים וזה נשמע קרנצ׳י, ואז מנסים בעצמכם ואין לזה בכלל סאונד ..פוליז=הדבקה של שכבת אודיו חדשה על צילום קיים)  לאחר מכן נעשה אפטר אפקטס, עיבוד ותיקון צבעים ונשלח לכם תצוגה ראשונה.

אנו משתפים לינק מיוחד לסרטון דרכו תוכלו לרשום הערות ממש בתוך הסרטון עצמו בצורה ידידותית שלא מצריכה שום ידע מוקדם, כשתסיימו תהיה לנו רשימת תיקונים מסודרת על פני ציר הזמן, כך אנו לא מפספים דבר.

לאחר שהסרטון תדמית, שיווק, פרסומת או קמפיין הוידאו שהכנו עבורכם מוכן, בהתאם למסמכי הפרה פרודקשיין בהם הגדרנו את הצרכים השונים של הפרוייקט, כמו רזולוציות ונגזרות של סרטונים לפלטפורמות השונות, סרטונים לאינסטגרם, מובייל, פייסבוק, אמזון, יוטיוב באנר אתר וכו אנו נדאג לייצא את הסרטון בכל הפורמטים הנדרשים.